Tuorein sisältö

Dark River Festivalin aikataulut verkossa

10.08.2015 klo 17.29 | Luettu: 895 kertaa | Teksti: J.A. Kaunisto

'Suomen persoonallisin metallifestivaali' Dark River Festival järjestetään Kotkassa tulevana viikonloppuna.

Liput ovat käyneet vauhdilla kaupaksi, mutta niitä on edelleen saatavilla niin Lippupalvelusta kuin porteiltakin.

Dark River Festivalin päiväkohtaiset soittoaikataulut;

Perjantai;

15:30 Portit auki
17:00 Crimson Sun (Radio City –lava)
17:40 Marianas Rest (Kakkoslava)
18:20 Shiraz Lane (Radio City –lava)
19:00 Dark Filth Fraternity (Kakkoslava)
19:40 Ranger (Radio City –lava)
20:40 Spooky Tunes (Kakkoslava)
21:20 Ghost Brigade (Radio City –lava)
22:20 Dick 'n Sons plays Bruce Dickinson (Kakkoslava)
23:00 Poisonblack (Radio City –lava)

Lauantai;

13:30 Portit auki
15:00 Madred (Radio City –lava)
15:40 SundaySong (Kakkoslava)
16:20 Apina (Radio City –lava)
17:00 Burweed (Kakkoslava)
17:40 Curimus (Radio City –lava)
18:40 Antagonist Zero (Kakkoslava)
19:20 Arion (Radio City –lava)
20:20 Red Eleven (Kakkoslava)
21:00 Entwine (Radio City –lava)
22:00 Men in the Box plays Alice in Chains (Kakkoslava)
22:40 Stam1na (Radio City –lava)

V2.fi | J.A. Kaunisto
< Netflix-sci-fi Sense... Törkysanoitukset est... >

Keskustelut (0 viestiä)


Kirjoita kommentti



www.v2.fi™ © Alasin Media Oy | Hosted by Capnova