Tuorein sisältö

Vauhtiajot Festival julkisti aikataulut

30.07.2020 klo 11.01 | Luettu: 242 kertaa | Teksti: J.A. Kaunisto

Vauhtiajot Festival järjestetään Seinäjoella 6.-8.8.2020.

Tapahtumat aikataulut on julkistettu:

TORSTAI portit auki 17:00
17:45 Ida Paul & Kalle Lindroth
19:45 Lauri Tähkä
22:00 Maija Vilkkumaa
00:00 Arttu Wiskari
(Portit kiinni 02:00)

PERJANTAI portit auki 16:30
17:00 Teflon Brothers
19:00 Neljä Ruusua
21:00 Tuure Kilpeläinen & Kaihon Karavaani
23:00 Klamydia
01:00 Elastinen
(Portit kiinni 02:30)

LAUANTAI portit auki 14:30
15:00 Michael Monroe, Sami Yaffa & Costello
17:00 Ellinoora
19:00 Happoradio
21:00 Popeda
23:00 Suurlähettiläät
01:00 Vesala
(Portit kiinni 02:30)


V2.fi | J.A. Kaunisto
< Infoa SaariHelvetin ... Brendan Gleeson näyt... >

Keskustelut (0 viestiä)


Kirjoita kommentti




www.v2.fi™ © Alasin Media Oy | Hosted by Capnova