Tuorein sisältö

Katri Helenan jäähyväisten lämppäri selvillä

Tänään klo 17.13 | Luettu: 250 kertaa | Teksti: J.A. Kaunisto

Katri Helenan jäähyväisiä lämmittelee Komiat.

Valtaisan suosion keränneen "Viimeinen ilta" -olympiastadionkonsertin istumapaikat myytiin hetkessä loppuun, ja konserttiin on saatavilla enää rajallisesti lippuja permannolle ja Golden Circleen.

Suureen suosioon noussut nuoren polven iskelmäyhtye Komiat on vahvistettu Katri Helenan jäähyväiskonsertin lämmittelijäksi Helsingin Olympiastadionille lauantaina 16. elokuuta 2025.

"On suuri kunnia päästä lämmittelemään ikonista Katri Helenaa hänen jäähyväiskeikallaan. Suunnittelemme järjestävämme Katrin kunniaksi Suomen suurimmat lavatanssit ennen hänen esiintymistään. Meillä on tämän kesän keikoilla ollut ohjelmistossa myös Katri Helenan levyttämä Letkis, joka on ollut valtavan suosittu", Komiat kertoo.

VIIMEINEN ILTA -KONSERTIN AIKATAULU
18.00 Ovet
19.45 Komiat
N. 21.00 Katri Helena
Katri Helenan konsertin kesto n. 1h 45min


V2.fi | J.A. Kaunisto
< Näin paljon Ruisrock...

Keskustelut (0 viestiä)


Kirjoita kommentti




V2.fi Instagramissa
www.v2.fi™ © Alasin Media Oy | Hosted by Capnova