Tuorein sisältö

Richard Hammondin vitsinä heittämä uusi ohjelmaidea Clarksonin kolmikolle voisi olla toteuttamisen arvoinen!

03.08.2025 klo 00.45 | Luettu: 1123 kertaa | Teksti: J.A. Kaunisto

Top Gearista ja The Grand Tourista tuttu Richard Hammond vitsaili Oxford Mailille keksineensä Clarksonin kolmikolle uuden ohjelmaidean: Clarkson, Hammond ja May voisivat perustaa kolmen hengen futisjoukkueen ja valloittaa maailman!

Kysyttäessä kolmikon nykyisestä kanssakäymisestä, Hammondin vastaus oli selkeä: "Olemme edelleen yhteydessä".

Hammondin mukaan kolmikko vietti aikoinaan niin paljon aikaa yhdessä, että ainoastaan avioliitto olisi tiiviimpi yksikkö.

Hammond kertoo kolmikon tapaavan nykyään erilaisissa tapahtumissa ja juhlissa. Ystävyys on edelleen olemassa. "25 vuoden yhteisen työuran aikana ystävystyy ihan väkisin".


V2.fi | J.A. Kaunisto
< Tampere City Festiva... 82-vuotias veteraani... >

Keskustelut (0 viestiä)


Kirjoita kommentti




www.v2.fi™ © Alasin Media Oy | Hosted by Capnova